joomplu:9281

a-1

Koniec roku przyniósł Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego bardzo miłą niespodziankę.
W związku z wygenerowaniem oszczędności w Poddziałaniu 8.5.1 "Podniesienie jakości kształcenia oraz wsparcie na rzecz tworzenia i rozwoju CKZiU" złożony i pozytywnie oceniony projekt ROT pt.: "Kosmiczni hotelarze" został dofinansowany
Negocjacje przebiegły pozytywnie i jeszcze w tym roku zostanie podpisana umowa .
Projekt realizowany będzie od 1 stycznia do 31 grudnia 2022 roku, a jego budżet to 1 310 736,00 zł. Obejmuje on 2 szkoły: Zespół Szkół Ekonomicznych w Kielcach oraz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju. Oprócz tradycyjnych szkoleń oraz doradztwa nowością w skali regionu będzie zakupienie sprzętu do obsługi powstałych w projekcie pracowni wirtualnych: komputery, gogle, manipulatory oraz oprogramowanie VR i AR. Powstaną również narzędzia rozszerzonej rzeczywistości AR dzięki którym zostaną stworzone modele sprzętu występującego na stanowisku pracy i będą one mogły być analizowane przy użyciu telefonów komórkowych i tabletów.

Informuję, że zgodnie z zapisami regulaminu opublikowanego na stronie ZSTiO dnia 07.02.2022 zakończony został proces naboru uczniów do udziału w projekcie „Kosmiczni Hotelarze".
W wyznaczonym terminie wpłynęło 53 formularze zgłoszeniowe, z czego wszystkie spełniały warunki formalne. Zgodnie z zapisami regulaminu projektu czynnikiem decydującym o przyjęciu ucznia do projektu była średnia ocen z ostatniego semestru.
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących otrzymał pulę 30 miejsc uczniowskich, natomiast w związku z dużym zainteresowaniem młodzieży publikowana lista przyjętych została poszerzona o 5 miejsc rezerwowych – na wypadek, gdyby ktoś spośród osób zakwalifikowanych z przyczyn od siebie niezależnych nie mógł przystąpić do zajęć w ramach projektu. Taki przypadek należy zgłosić NIEZWŁOCZNIE do szkolnego koordynatora projektu Wojciecha Farysia za posrednictwem służbowej poczty pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 11.02.2022 roku.
Jednocześnie informuję, że organizacyjne spotkanie osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie odbędzie się w terminie ogłoszonym do dnia 09.02.2022.

LP.

Nazwisko

Imię

 1.  

Milik

Karolina

 1.  

Dąbrowska

Amelia

 1.  

Kaliciński

Michał

 1.  

Pasternak

Klaudia

 1.  

Czarnecka

Monika

 1.  

Maj

Daria

 1.  

Śliska

Natalia

 1.  

Wójcik

Kacper

 1.  

Gaudyn

Marta

 1.  

Stanek

Konrad

 1.  

Piekarska

Magdalena

 1.  

Statowski

Daniel

 1.  

Gajda

Karolina

 1.  

Lalewicz

Izabela

 1.  

Pietrzyk

Wiktoria

 1.  

Baran

Hubert

 1.  

Brzyś

Hubert

 1.  

Sagan

Mateusz

 1.  

Zielińska

Anna

 1.  

Sadło

Wiktoria

 1.  

Kaźmierczak

Anna

 1.  

Majkut

Adrian

 1.  

Lasia

Gabriela

 1.  

Nowak

Michał

 1.  

Koziara

Kamil

 1.  

Guzewicz

Oliwia

 1.  

Kucharska

Lena

 1.  

Grochowina

Gabriela

 1.  

Orleańska

Natalia

 1.  

Majcher

Marcin

Lista rezerwowa

1.

Kruk

Zuzanna

2.

Walasek

Magdalena

3.

Skotarski

Kacper


Wojciech Faryś,
koordynator szkolny projektu „Kosmiczni hotelarze"

Przejdź do góry
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd