joomplu:9281

a-1
Dobiegła końca realizacja projektu „Dajmy szansę- warsztaty edukacyjne dla młodzieży w Powiecie Buskim" nr WND-POKL.09.02.00-26-054/11 współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Czytaj więcej...

Uczestnicy warsztatów języka angielskiego realizowanych w ramach projektu „Dajmy szansę…” w dniach 13.03.2013r. – 20.03.2013r. brali udział w obozie językowym w Anglii. Wyjazd był niepowtarzalną okazją do sprawdzenia umiejętności językowych, poznania kultury oraz historii Wielkiej Brytanii.

Czytaj więcej...

W dniach 26.02.2013r. - 27.02.2013r. odbył się wyjazd studyjny   na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. W wyjeździe udział wzięli uczestnicy warsztatów przedsiębiorczości realizowanych  w ramach Projektu   „Dajmy szansę – warsztaty edukacyjne dla młodzieży w powiecie buskim”  współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Młodzież zwiedziła Mennicę Polską. Wielkie wrażenie wywarł na uczestnikach Gabinet Numizmatyczny. Uczniowie poznali historię Mennicy, współczesne metody produkcji monet, medali, odznaczeń, znaczków i innych wyrobów menniczych. Zwiedzający mieli okazję podziwiać najpiękniejsze na świecie monety kolekcjonerskie oraz ekspozycję złożoną z monet i medali innych państw.

Czytaj więcej...

Uczestnicy warsztatów języka polskiego realizowanych w ramach projektu „Dajmy szansę-warsztaty edukacyjne dla młodzieży w Powiecie Buskim" w dniach 12-13 luty 2013r. uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Krakowa. Pierwszego dnia uczniowie spędzili czas przede wszystkim na zwiedzaniu pięknego miasta. Na początku wzgórze wawelskie: reprezentacyjne Komnaty Królewskie, Bazylika archikatedralna św. Stanisława i św. Wacława , Groby Królewskie, Dzwon Zygmunt, Muzeum Katedralne. Po smacznym obiedzie uczestnicy przenieśli się do średniowiecznego Krakowa, a to za sprawą Muzeum Historycznego Miasta Krakowa znajdującego się w podziemiach Sukiennic.

Czytaj więcej...

Dnia 12.04.2012 roku w ramach zajęć warsztatowych realizowanych zgodnie z założeniami programu „Dajmy szansę – warsztaty edukacyjne dla młodzieży w Powiecie Buskim” został zorganizowany wyjazd studyjny po regionie świętokrzyskim. W jej programie młodzież zwiedziła Jaskinę Raj, gdzie miała okazję zapoznać się ze specyfiką występującej tam szaty naciekowej.

Czytaj więcej...

 

Projekt realizowany na podstawie umowy

ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego

w Kielcach

Uczestnicy warsztatów języka polskiego realizowanych w ramach projektu „Dajmy szansę– warsztaty edukacyjne dla młodzieży
w Powiecie Buskim” już po raz drugi w tym roku brali udział w dwudniowym wyjeździe studyjnym. Tym razem celem ich podroży stała się Warszawa. Dwudniowy pobyt w stolicy uczniowie przeznaczyli nie tylko na poznanie zabytków miasta, ale też na doskonalenie umiejętności skutecznej komunikacji.

Czytaj więcej...

Projekt realizowany na podstawie umowy

ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego

w Kielcach

W dniach 18.03.2012- 24.03.2012 odbył się wyjazd studyjny uczniów naszej szkoły do Niemiec w ramach realizacji Projektu „Dajmy szansę- warsztaty edukacyjne dla młodzieży w Powiecie Buskim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego przez Powiat Buski w ramach Priorytetu IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Czytaj więcej...

Tak też można!

O atrakcyjnej formie spędzania wolnego czasu.

Młodzież Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju wie jak efektywnie spędzać czas wolny. Od listopada 2011 roku 134 uczniów bierze udział w warsztatach realizowanych w ramach Projektu Dajmy szansęwarsztaty edukacyjne dla młodzieży w Powiecie Buskim współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Czytaj więcej...

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!