joomplu:9281

a-1
 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

l.p.

nazwisko i imię ucznia

klasa

średnia ocen

sprawowanie

1.

Kinga Łyko

I Tap

5,16

wzorowe

2.

Natalia Kowalska

II LO

5,00

wzorowe

3.

Natalia Ciślak

II TL 5,56 wzorowe

Stypendium Starosty Buskiego

1.

Szumilas Karolina

II LO

5,00

wzorowe

2.

Piotr Fit

III T G/K

5,53

wzorowe

Stypendium szkolne za wyniki w nauce

1.

Mikuła Łukasz

I A BSIS 5,06 wzorowe
2.

Galus Olga

II TK 5,06 wzorowe
3.

Sapa Piotr

II TK 5,06 wzorowe
4.

Skuza Sylwia

II TK 5,0 wzorowe
5.

Widanka Paulina

II Tkp 5,06 wzorowe
6.

Ficek Wiktoria

II TL 5,11 wzorowe
7.

Batóg Natalia

III TA 5,18 wzorowe
8.

Kopeć Kinga

III TA 5,35 wzorowe
9.

Tkacz Krystian

III TA 5,00 wzorowe
10.

Skowera Andżelika

III TH 5,50 wzorowe
11.

Bochenek Gabriela

III TL 5,07 wzorowe
12.

Cabaj Aleksandra

III TL 5,00 wzorowe

Za wyniki klasyfikacji rocznej klasa II TK (technik architektury krajobrazu) uzyskała najwyższą średnią ocen - 4,08.
W wyniku rozstrzygnięcia konkursu międzyklasowego „Wyścig po królewskie berło” klasa IITK (technik architektury krajobrazu) zajęła I miejsce i otrzymała Nagrodę Dyrektora Szkoły w postaci dofinansowania do wycieczki klasowej w przyszłym roku szkolnym w kwocie 500 zł.

 

Gratulujemy uczniom uzyskanych wyników
i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 


 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

L.p.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

  1.  

Widanka Paulina

I Tkp

4,89

wzorowe

  1.  

Kowalska Natalia

I LO

4,75

wzorowe

  1.  

Skowera Andżelika

II TH

5,24

wzorowe

 

 

Stypendium Starosty Buskiego

L.p.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

  1.  

Szumilas Karolina

I LO

4,75

wzorowe

  1.  

Poros Ewa

III THK

5,06

wzorowe

  

Stypendium szkolne za wyniki w nauce

L.p.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

  1.  

Czekaj Patrycja

I Thp

4,79

wzorowe

  1.  

Mikuła Agnieszka

I Thp

4,58

wzorowe

  1.  

Rogóz Joanna

I Thp

4,53

bardzo dobre

  1.  

Galus Olga

I TK

4,63

wzorowe

  1.  

Kapusta Patrycja

I TK

4,53

bardzo dobre

  1.  

Sapa Piotr

I TK

4,84

wzorowe

  1.  

Skuza Sylwia

I TK

4,79

wzorowe

  1.  

Wójcik Patryk

I TK

4,53

wzorowe

  1.  

Ciślak Natalia

I TL

4,95

bardzo dobre

  1.  

Ficek Wiktoria

I TL

4,55

wzorowe

  1.  

Zięba Izabela

I TL

4,50

bardzo dobre

  1.  

Pierścińska Ewelina

I Tl

4,58

wzorowe

  1.  

Szymczyk Magdalena

I Tl

4,63

wzorowe

  1.  

Bąk Angelika

I LO

4,50

bardzo dobre

  1.  

Kozik Roksana

I LO

4,50

bardzo dobre

  1.  

Piwowarczyk Klaudia

I LO

4,50

bardzo dobre

  1.  

Staniszewska Oliwia

I LO

4,50

bardzo dobre

  1.  

Styrcz Sylwia

I LO

4,56

bardzo dobre

  1.  

Tałaj Jakub

II A

4,64

wzorowe

  1.  

Batóg Natalia

II TA

4,80

wzorowe

  1.  

Kopeć Kinga

IITA

4,93

wzorowe

  1.  

Fit Piotr

II TGK

5,00

wzorowe

  1.  

Stępień Igor

II TGK

4,87

wzorowe

  1.  

Łukasik Emilia

II TH

4,76

wzorowe

  1.  

Przęzak Natalia

II TH

4,82

wzorowe

  1.  

Bochenek Gabriela

II TL

4,57

bardzo dobre

  1.  

Cabaj Aleksandra

II TL

4,77

bardzo dobre

  1.  

Czechowska Natalia

III THK

4,80

wzorowe

  1.  

Kaczmarczyk Wiktoria

III THK

4,80

wzorowe

  1.  

Poździoch Paulina

III THK

4,87

bardzo dobre

 

W wyniki klasyfikacji rocznej klasa I TK (technik architektury krajobrazu) uzyskała najwyższą średnią ocen - 4.02.

W wyniku rozstrzygnięcia konkursu międzyklasowego „Wyścig po królewskie berło” klasa ITl (technik logistyk) zajęła I miejsce i otrzymuje Nagrodę Dyrektora Szkoły w postaci dofinansowania do wycieczki klasowej w przyszłym roku szkolnym w kwocie 500 zł.

 

Gratulujemy uczniom uzyskanych wyników
i życzymy dalszych sukcesów !

W wyniki klasyfikacji rocznej klasa III TA uzyskała najwyższą średnią ocen - 3.61. Za najlepsze wyniki w nauce klasa ta otrzymuje Puchar Dyrektora Szkoły oraz Nagrodę Dyrektora Szkoły w postaci dofinansowania do wycieczki klasowej w przyszłym roku szkolnym w kwocie 400 zł.

 

L.p.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

1.

Łukasik Martyna

IV TH/K

5,5

wzorowe

Stypendium Starosty Buskiego

1.

Poros Ewa

III TH/K

4,63

wzorowe

Stypendium szkolne za wyniki w nauce

1.

Poździoch Paulina

IIITH/K

4,57

bardzo dobre

2.

Duda Karol

III A

4,62

wzorowe

3.

Cabaj Aleksandra

II TL

4,71

bardzo dobre

4.

Skowera Andżelika

II TH

5,0

bardzo dobre

5.

Łukasik Emilia

II TH

4,69

wzorowe

6.

Stępień Igor

II T G/K

4,53

bardzo dobre

7.

Fit Piotr

II T G/K

4,71

wzorowe

8.

Kopeć Kinga

II TA

5,07

wzorowe

9.

Batóg Natalia

II TA

4,87

wzorowe

10.

Kowalska Natalia

I LO

4,50

wzorowe

11.

Ciślak Natalia

I TL

4,86

bardzo dobre

 12.

Widanka Paulina

I kp

4,67

bardzo dobre

13.

Skuza Sylwia

I TK

4,58

wzorowe

14.

Sapa Piotr

I TK

4,63

wzorowe

15.

Mikuła Agnieszka

I Thp

4,47

bardzo dobre

16.

Czekaj Patrycja

I Thp

4,53

bardzo dobre

17.

Doroz Natalia

I Tgp

4,59

bardzo dobre

18

Kostka Łukasz

I A

4,50

wzorowe

Stypendium szkolne za osiągnięcia sportowe

1.

Koronowski Karol

IV TH/K

3,4

bardzo dobre

 

Gratulujemy uczniom uzyskanych wyników
i życzymy dalszych sukcesów !

 

 

L.p.

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia ocen

Zachowanie

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 1.

   Martyna Łukasik

II TH/K

5,36

   wzorowe

Stypendium Starosty Buskiego

 2.

   Ewa Kucharz

IV TH

4,89

   bardzo dobre

Stypendium szkolne za wyniki w nauce

 3.

   MarlenaTometczak

I TA                

4,60

   wzorowe

 4.

   Ewa Poros

I TH               

4,84

   bardzo dobre

 5.

   Martyna Kwiatkowska

I TH             

4,53

   bardzo dobre

 6.

   Dagmara Smogór

II TH/K

4,72

   wzorowe

 7.

   Natalia Mrowińska 

III TH

4,60

   bardzo dobre

 8.

   Karolina Szostak

III TH

4,73

   bardzo dobre

 9.

   Agnieszka Drożdżowska

IV TA

4,83

   bardzo dobre

 10.

   Mariusz Masłowski

IV TA

4,75

   bardzo dobry

 11.

   Joanna Łabuzek

IV TG/K

5,00

   wzorowe

 12.

   Olga Kieljańska     

III TG/K

4,60

   wzorowe

 13.

   Karol Zatorski       

III TG/K

4,62

   bardzo dobre

Stypendium szkolne za osiągnięcia sportowe

 14.

   Jakub Wenda

IV TA

3,92

   dobre

         W wyniki klasyfikacji śródrocznej klasa IV TG/K uzyskała najwyższą średnią ocen - 3,57. Natomiast klasa I TG/K, to klasa, która osiągnęła w bieżącym półroczu roku szkolnego 2017/2018 najwyższą frekwencję w szkole - 91,93%.

Gratulujemy uczniom uzyskanych wyników
i życzymy dalszych sukcesów !

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!