joomplu:9281

a-1

Rada Rodziców przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju zwraca się z prośbą o dokonywanie wpłat na rzecz Rady Rodziców w kwocie :

  • 100 zł. – wpłata wpisowego do pierwszej klasy,
  • 50 zł. – wpłata na Radę Rodziców

od każdego dziecka. Wpłaty można dokonać:

  • w księgowości pok. 112
  • na konto bankowe:

    PKO BP oddział w Busku-Zdroju

    Nr konta bankowego: 68 1020 2645 0000 5902 0002 4968

W tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko ucznia oraz klasę. Zebrane pieniądze wykorzystywane są na organizację wydarzeń sportowych, kulturalnych, naukowych, pomoce dydaktyczne, nagrody, wyróżnienia, itp.


Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020


W związku z realizacją projektu pn.: „Doposażenie jednostek oświatowych Powiatu Buskiego w sprzęt komputerowy niezbędny do prowadzenia lekcji w trybie zdalnym" finansowanego ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu" Działania 1.1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach" dotyczącej realizacji projektu grantowego pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego", Powiat Buski zakupił laptopy na potrzeby zdalnego nauczania i przekazał je 28 maja 2020 r. jednostkom oświatowym.
W Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku - Zdroju została powołana komisja, która będzie rozpatrywać złożone wnioski.
W terminie do 19 października 2020 r. do godz. 12-tej rodzice/prawni opiekunowie/pełnoletni uczniowie mogą składać wnioski o użyczenie laptopa na okres zdalnego nauczania wraz z załącznikiem Nr 1a (wersja dla rodzica), załącznikiem Nr 1b (wersja dla ucznia) oraz załącznikiem Nr 2 i 3 w sekretariacie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku - Zdroju osobiście lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wnioski przesyłane za pomocą poczty elektronicznej muszą być podpisane (skan wniosku).

 

 

Umowa z rodzicem-opiekunem prawnym

Umowa z uczniem pełnoletnim

Załącznik Nr 1a - Wniosek rodzica

Załącznik Nr 1b - wniosek ucznia pełnoletniego

Załącznik Nr 2 - oświadczenie o dochodach

Załącznik nr 3 - klauzula informacyjna RODO

 

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!