joomplu:9281

Młodzi logistycy przygotowują się do egzaminów-8Od 18 stycznia 2021 roku uczniowie kształcący się w zawodzie technik logistyk wznowili przygotowania do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Młodzież klasy II T lp uczestniczy stacjonarnie w kształceniu praktycznym w ramach przedmiotów: procesy magazynowe i organizacja prac magazynowych. Od 15 lutego szeregi młodych logistyków zasilą uczniowie klasy II T L (po gimnazjum), którzy obecnie przebywają na praktykach zawodowych. Uzupełnianie dokumentacji magazynowej, formowanie ładunków na paletach, planowanie przepływu materiałów - to najważniejsze zagadnienia egzaminacyjne. Uczniowie z zaangażowaniem uzupełniają arkusze CKE i systematyzują wiedzę, której sprawdzian nastąpi w letniej sesji egzaminacyjnej. Oczywiście wszystkie zajęcia odbywają się z zachowaniem dystansu i reżimu sanitarnego.