Warsztaty hotelarskie-18“Usłyszałem i zapomniałem. Zobaczyłem i zapamiętałem. Zrobiłem i zrozumiałem.” Zaczerpnięta z Konfucjusza sentencja dobrze ilustruje przebieg ostaniej wizyty uczniów klasy II T H w hotelu Słoneczny Zdrój. Personel tego patronackiego obiektu naszej szkoły wielokrotnie udowadniał, że jest otwarty na wszelkie formy współpracy. Nie inaczej było 6 października. Panie pokojowe wzięły na siebie rolę instruktorek wprowadzających młodzież w zawodowe arkana. Z wielką cierpliwością prezentowały procedury obowiązujące w dziale housekeepingu udzielając przy tym cennych wskazówek. Przy tak życzliwym podejściu początkowa trema szybko minęła i uczniowie zabrali się do pracy. Że działo się dużo i intensywnie – widać na załączonych zdjęciach.