Tytuł Mistrza Szkoły w rękach klasy IV TA/G-11W dniu 30 września 2020 r. nauczyciele wychowania fizycznego ZSTiO, wraz z dyrekcją szkoły, zorganizowali klasowy Turniej Piłki Nożnej Halowej z okazji Dnia Chłopaka. W tegorocznych zmaganiach o tytuł „MISTRZOWSKI” wzięło udział 18 zespołów klasowych, które rozgrywały ze sobą mecze system pucharowym  – przegrany zespół odpada. Do turnieju przystąpiły zespoły z następujących klas: I Tkp, I Tlp, I Tap, I A, II Tkp, II TH, II Tap, II A, II LO, II TK/II Tgp, II TL, II TA, II Tlp, III TG/K, III A, III TA, III TL, IV TA/G. Po ostatecznym wyłonieniu trzech najlepszych drużyn, przystąpiono do rozegrania meczy w grupie tj. „każdy z każdym” i to te mecze ostatecznie zdecydowały o końcowej klasyfikacji w turnieju. Niekwestionowanym zwycięzcą okazała się reprezentacja klasy IV TA/G na czele z wychowawczynią Panią Beatą Szostak. Królem strzelców został Kamil Buczak - uczeń zwycięskiej drużyny. Dodatkową atrakcją w trakcie rozgrywek był mecz pokazowy pomiędzy drużyną nauczycieli ZSTiO a klasą II T kp.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU
1 MIEJSCE - KLASA IV TA/G